Rejestr rea w Hiszpanii

Rejestr rea w Hiszpanii

Chciałbyś otworzyć filię swojej firmy budowlanej w Hiszpanii? Zastanawiasz się jakich dokumentów potrzebujesz oraz jakie procedury musisz spełnić? Myślisz czym, jest wspominany w dużej ilości miejsc rejestr rea w Hiszpanii? Nasze biuro księgowe udzieli Ci wszelkich informacji na ten temat.

Rejestr rea w Hiszpanii – ważne informacje

Rejestr Rea to Rejestr Firm Akredytowanych w Branży Budowniczej. W Hiszpanii znany jest pod nazwą Registro de Empresas Acreditadas en el Sector de Construcción. Posiadając zapis w tym wykazie firm, mamy potwierdzenie, że spółka świadcząca usługi budowlane w Hiszpanii ma specjalistyczne przygotowanie oraz posiada wymagane szkolenia z zakresu BHP (Bezpieczeństwa i Higieny Pracy), które regulowane są przez obowiązujące w Hiszpanii przepisy. Rejestr dotyczy firm hiszpańskich oraz zagranicznych. Jeśli Twoja firma chce rozpocząć pracę jako zleceniobiorca albo podwykonawca musi uzyskać wpis do rejestru rea. Jeśli chcesz skorzystać z oferty jakiejś firmy, musisz uzyskać od niej certyfikat potwierdzający wpisanie kontrahentów do rea. Należy go mieć jeżeli planujemy, np. prace dotyczące instalacji elektrycznych, montażu oraz demontażu, czyszczenia, konserwacji czy też malowania lub innych.

Duże możliwości z certyfikatem rejestru rea w Hiszpanii

Nasze biuro księgowe pomoże Ci w pełni skompletować dokumenty potrzebne do rejestracji w Registo de Empresas Acreditadas i w otrzymaniu certyfikatu REA dla Twojej firmy. Dzięki temu będziesz mógł realizować różne zlecenia, niezależnie czy będą one dla osób prywatnych, czy jednostek publicznych. Każdą firmą zajmujemy się indywidualnie, sprawdzamy jej obowiązki administracyjne, ponadto konsultuje się je z osobą, która zleciła pracę, a jeśli zachodzi potrzeba, to także z urzędem Administracji Publicznej posiadającym znajomość terytorium, na którym są roboty. Rejestracji możemy dokonać przez internet, jeśli posiadamy w pełni skompletowane potrzebne dokumenty. Współpracują z nami spółki, które waloryzują teren pracy pod kątem BHP. Dodatkowo posiadają pracowników mających uprawnienia do przeprowadzania szkoleń BHP dla osób zatrudnionych w Twojej firmie, a także planują wizyty u lekarza medycyny pracy.

Ważne informacje

Jeśli zależy Ci na czasie, powinieneś przygotować z wyprzedzeniem odpowiednią dokumentację i sprawdzić, czy jest ona poprawna. Samo zarejestrowanie działalności w Registo de Empresas Acreditadas jest stosunkowo krótkie. Może jednak dojść do sytuacji, w której złożony wniosek trzeba będzie uzupełnić o większą ilość informacji. Spowoduje to wydłużenie czasu oczekiwania na uzyskanie certyfikatu rejestru rea w Hiszpanii. Po otrzymaniu stosownych dokumentów i dopełnieniu wszelkich formalności będziesz mógł cieszyć się wpisem do rea. Pomoże Ci on pozyskać większe grono klientów oraz sprawi, że Twoja firma będzie dla większej ilości osób wiarygodna i dzięki temu będą oni wybierać usługi oferowane przez nią. W celu uzyskania dodatkowych informacji koniecznie zajrzyj na stronę internetową https://accountingservicesinspain.com/registro-empresas-acreditadas-rea/.